Mistrzostwa Województwa WM SZS w biegach przełajowych - Galiny 09.04.2014r

W Galinach koło Bartoszyc odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w biegach przełajowych szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Wywalczyliśmy dwa medale, które stały się dziełem niezawodnych sióstr Zofii i Małgorzaty Tercjak.

Mistrzostwa Województwa WMZLA w biegach przełajowych - Pasłęk 22.032014.

Nie zwalniają tempa w tym roku na przełajowych trasach siostry Zofia i Małgorzata Tercjak. W Pasłęku odbyły się jednocześnie Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegach Przełajowych oraz Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Związku Lekkiej Atletyki w kategorii Młodzików. W tej drugiej imprezie srebrny medal wywalczyła Zofia Tercjak.

Mistrzostwa Województwa WMZ LZS - Narzym, Gm. Iłowo - Osada 08.03.2014

Zofia i Małgorzata Tercjak po raz kolejny sięgnęły po medale mistrzostw województwa w biegach przełajowych. Tym razem Zosia wywalczyła srebrny medal, a Gosia brązowy.

Zosia i Małgosia Tercjak w Kadrze Województwa Młodziczek na I Półrocze

Siostry Zofia i Małgorzata Tercjak miały bardzo udany ubiegły rok na arenach lekkoatletycznych. Obie zawodniczki w ubiegłym roku zdobywały medale na najważniejszych imprezach lekkoatletycznych w województwie. Już latem ubiegłego roku zostały zauważone i brały udział w zgrupowaniu kadry województwa. Teraz ponownie otrzymały powołanie do kadry Młodziczek naszego województwa na I półrocze i pierwszy tydzień ferii przebywać będą na obozie szkoleniowym w Karpaczu.