I Półmaraton Mikołajkowy w Mikołajkach 8.12.2013

8 grudnia w Mikołajkach odbył się I Półmaraton Mikołajkowy  oraz IX Mikołajkowe Biegi Uliczne. Organizatorem imprezy był Uczniowski Klub Sportowy ,,ATOS”  Woźnice, przy partnerstwie Klubu Biegacza Mrągowo, CK Kłobuk, MKS Kłobuk Mikołajki i SP Woźnice.

Patronat na impreza objęli Senator RP Marek Konopka, Burmistrz Mikołajek Piotr Jakubowski i Starosta Mrągowski Bogdan Kurta.

Impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem o czym świadczy pół tysiąca zawodników z Polski, Litwy, Słowacji oraz Białorusi. Biegi wypadły imponująco, co w swoich opiniach wyrażają startujący na forach internetowych. Chwalą organizację i życzliwość, dobrze przygotowaną trasę jak na ta porę roku i domowy posiłek.

Główny bieg w klasyfikacji open wygrał znany wielokrotny medalista Mistrzostw Polski z Ełku, reprezentujący Podlasie Białystok Michał Smalec przed Litwinem Henadzem Vernakhavodkinem, a trzeci był Wojciech Kopeć z Olsztynka.

Wśród pań triumfowała Egle Skruzdyte (Litwa) przez znaną triathlonistka z Olsztyna Magdą MielnikBeatą Pokrzywińską z Wydmin.

Biegi na 10 km wygrali: Krystyna Pieczulis – medalistka Mistrzostw Świata weteranów i Robert Najdzion – oboje z Olsztyna.

Projekt współfinansowany był ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 – LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.Czytaj więcej · 629 komentarzy · 124973 czytań · Drukuj - 01/31/2014

czwartek Lekkoatletyczny w Lidzbarku Warmińskim 10.10.2013

To był ciężki dzień. Wracamy z biegów przełajowych w Stradunach, wymieniamy część ekipy i ruszamy do Lidzbarka na kolejny czwartek la. Część ekipy pomimo zmęczenia kolejny raz uzyskuje świetne wyniki i zdobywamy 11 miejsc na podium.
Czytaj więcej · 568 komentarzy · 99703 czytań · Drukuj - 01/31/2014

XIV Mazurskie Biegi Przełajowe ,,Bieg po zdrowie" im. Tomasza Krupińskiego i Henryka Litwickiego w Stradunach 10.10.2013

Podczas kolejnej edycji Mazurskich Jesiennych Biegów Przełajowych w Stradunach doskonale zaprezentowali się młodzi lekkoatleci z gminy Mikołajki. Najwięcej medali zdobyli zawodnicy ze Szkoły Podstawowej w Woźnicach trenujace w UKS ATOS Woźnice.

Rekordowa liczba uczestników "Pobiegła po Zdrowie" na stadionie przy Zespole Szkół Samorządowych w Stradunach. Odbyły  się tam 14. Mazurskie Jesienne Biegi Przełajowe. Wzięli w nich udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województw warmińsko-mazurskiego i podlaskiego. Łącznie wystartowało ponad 1100 młodych biegaczy.
-To rekord - powiedział Tomasz Bartnik, przewodniczący Gminnego Zrzeszenia LZS w Ełku, współorganizator zawodów.
Czytaj więcej · 277 komentarzy · 43236 czytań · Drukuj - 01/31/2014

Czwartek Lekkoatletyczny w Lidzbarku Warmińskim 03.10.2013

Kolejne zawody w Lidzbarku Warmińskim odbyły się 3 października i pokazały, że młodzi lekkoatleci prezentują doskonałą formę jesienią.

Aż ośmiokrotnie zawodnicy UKS ATOS Woźnice podczas tych zawodów osiągali w swoich grupach wiekowych najlepsze wyniki:

Czytaj więcej · 142 komentarzy · 23881 czytań · Drukuj - 01/30/2014

Młodzi lekkoatleci UKS Atos Woźnice w doskonałej formie - Lidzbark Warmiński 19.09.2013

Ruszyła kolejna edycja „Lekkoatletycznych Czwartków”, w których z powodzeniem biorą udział młodzi lekkoatleci z UKS Atos Woźnice. Pomysłodawcą tej popularyzującej lekką atletykę wśród najmłodszych imprezy jest nasz słynny sprinter Marian Woronin. Młodzi lekkoatleci z UKS Atos Woźnice trenowani przez Wojtka Brodowskiego uczestniczą regularnie w regionalnych mitingach, które odbywają się w Lidzbarku Warmińskim.
Czytaj więcej · 58 komentarzy · 18395 czytań · Drukuj - 01/18/2014
Nawigacja
Losowa Fotka
Nasz button


Kod na Twoją stronę:
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Patroni medialni
OPP

Buttony
Mikołajki

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.