Mistrzostw Województwa Warmińsko Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych. Pasłęk 04.06.2013

Kolejny medal Zofii Tercja w zawodach rangii Mistrzostw Województwa. W swojej  koronnej konkurencji, czyli biegu na 600m wywalczyła brąz z nieoficjalnym rekordem życiowym 1;45.16. VI miejsce wywalczyła Małgorzata Tercjak z wynikiem 1;49.15
1078 komentarzy · 139288 czytań · Drukuj - 07/20/2013

Mistrzostw Województwa Warmińsko Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Lekkiej Atletyce Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych Lidzbark Warmiński 27.05.2013

Przemysław Adamski Mistrzem Województwa w skoku w dal z nowym rekordem życiowym 6,47!!!! W biegu na 100m z wynikiem 11,50 zajął IV miejsce.