Czwartek Lekkoatletyczny 26.04.2012r.
Dodane przez broderix dnia Maj 16 2012 23:01:21
Wyniki kolejnego startu w Lidzbarku Warmińskim
Treść rozszerzona

Klasa IV i młodsi ( 2001 i młodsi )

Kurpiewska Natalia 2002r. Klasa III

8 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 10,15

13 miejsce w skoku w dal z wynikiem 3,03

Ciupa Angelika 2002r. Klasa III

13 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 10,64

15 miejsce w skoku w dal z wynikiem 2,92

Ciupa Julia 2002r. Klasa III

15 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 10,83

Skorupska Urszula 2002r. Klasa III

17 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 11,26

26 miejsce w skoku w dal z wynikiem 2,43

Walentynowicz Martyna 2002r. Klasa III

22 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 11,85

3 miejsce w rzucie piłeczka palantową 17,5

Śliwka Oliwia 2002r. Klasa III

19 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 11,56

23 miejsce w skoku w dal z wynikiem 2,52

Śliwka Julia 2002r. Klasa III

25 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 12,12

21 miejsce w skoku w dal z wynikiem 2,69

Dziczek Arkadiusz 2001r. Klasa IV

3 miejsce w rzucie piłeczka palantową 39

8 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 10,10

Neuman Dawid 2002r. Klasa III

6 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 9,89

2 miejsce w skoku w dal z wynikiem 3,54

Szczepanek Bartosz 2003r. Klasa III

17 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 10,53

6 miejsce w skoku w dal z wynikiem 3,43

Perkowski Jakub 2002r. Klasa III

7 miejsce w rzucie piłeczka palantową 30

14 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 10,40

Rejchel Jeremiasz 2002r. Klasa III

26 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 12,72

13 miejsce w rzucie piłeczka palantową 22

Melkner Szymon 2002r. Klasa III

15 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 10,42

8 miejsce w rzucie piłeczka palantową 27,5

Bakun Dominik 2003r. Klasa II

3 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 9,58

4 miejsce w skoku w dal z wynikiem 3,50

Kategoria klas VI ( rocznik 1999)

Walczak Klaudia 1999 Klasa VI

4 miejsce w rzucie piłeczka palantową 33

Dziczek Magdalena 1999 Klasa VI

8 miejsce w skoku w dal z wynikiem 3,32

11 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 9,48

Startowała 174 zawodników.