Czwartek Lekkoatletyczny 10.05.2012r.
Dodane przez broderix dnia Maj 16 2012 23:09:39
Atosiaki dzielnie walczyły o awans do Finału Czwartków Lekkoatletycznych w Lidzbarku.
Treść rozszerzona

Klasa IV i młodsi ( 2001 i młodsi )

Kurpiewska Natalia 2002r. Klasa III

3 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 10,04

15 miejsce w skoku w dal z wynikiem 2,90

Ciupa Angelika 2002r. Klasa III

10 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 10,56

7 miejsce w skoku w dal z wynikiem 3,16

Ciupa Julia 2002r. Klasa III

9 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 10,50

Skorupska Urszula 2002r. Klasa III

16 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 11,12

14 miejsce w skoku w dal z wynikiem 2,93

Walentynowicz Martyna 2002r. Klasa III

19 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 11,48

5 miejsce w rzucie piłeczka palantową 17

Śliwka Oliwia 2002r. Klasa III

22 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 12,27

22 miejsce w skoku w dal z wynikiem 2,44

Śliwka Julia 2002r. Klasa III

21 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 11,84

18 miejsce w skoku w dal z wynikiem 2,60

Dziczek Arkadiusz 2001r. Klasa IV

4 miejsce w rzucie piłeczka palantową 35

6 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 9,77

Neuman Dawid 2002r. Klasa III

3 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 9,62

2 miejsce w skoku w dal z wynikiem 3,64

Szczepanek Bartosz 2003r. Klasa III

13 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 10,10

6 miejsce w skoku w dal z wynikiem 3,38

Perkowski Jakub 2002r. Klasa III

8 miejsce w rzucie piłeczka palantową 28

19 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 10,62

Rejchel Jeremiasz 2002r. Klasa III

26 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 11,93

11 miejsce w rzucie piłeczka palantową 23,5

Bakun Dominik 2003r. Klasa II

5 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 9,71

5 miejsce w skoku w dal z wynikiem 3,43

Kategoria klas VI ( rocznik 1999)

Walczak Klaudia 1999 Klasa VI

3 miejsce w rzucie piłeczka palantową 36

Dziczek Magdalena 1999 Klasa VI

5 miejsce w skoku w dal z wynikiem 3,72

15 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 9,82

Tercjak Małgorzata 1999 Klasa VI

6 miejsce w skoku w dal z wynikiem 3,60

2 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 1;57,86

Tercjak Zofia 1999 Klasa VI

4 miejsce w skoku w dal z wynikiem 3,78

1 miejsce w biegu na 600m z wynikiem 1;57,72

Kucner Łukasz 1999 Klasa VI

4 miejsce w skoku w dal z wynikiem 4,07

4 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 9,19

Chmielewski Michał 1999 Klasa VI

7 miejsce w rzucie piłeczka palantową 43

5 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 9,34

Kowalewski Damian 1999 Klasa VI

8 miejsce w rzucie piłeczka palantową 37

12 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 10,89

Startowała 174 zawodników.