CZWARTEK LEKKOATLETYCZNY - LIDZBARK WARMIŃSKI 25.04.2013
Dodane przez broderix dnia Czerwiec 04 2013 22:07:24
Kolejny udany start w Lidzbarku Warmińskim
Treść rozszerzona
Wyniki

Klasa IV i młodsi ( 2002)

Kurpiewska Natalia 2002r.

1 miejsce w skoku w dal z wynikiem 3,64

1 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 9,88

Żelazek Zuzanna 2002r.

7 miejsce w skoku w dal z wynikiem 3,15

3 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 10,21

Ciupa Angelika  2002r.

4 miejsce w skoku w dal z wynikiem 3,38

7 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 10,47

Ciupa Julia  2002r.

2 miejsce w skoku w dal z wynikiem 3,53

13 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 10,83

Skorupska Urszula  2002r.

19 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 11,19

8 miejsce w skoku w dal z wynikiem 3,08

Walentynowicz Martyna  2002r.

20 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 11,55

4 miejsce w rzucie piłeczka palantową 18

Neuman Dawid 2002r.

4 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 9,67  

1 miejsce w skoku w dal z wynikiem 4,00

Szczepanek Bartosz  2003r.

9 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 10,10

2 miejsce w skoku w dal z wynikiem 3,85

Perkowski Jakub 2002r.

2 miejsce w rzucie piłeczka palantową 41

13 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 10,38

Polonis Michał 2002r.

8 miejsce w rzucie piłeczka palantową 30,5

10 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 10,16

Rejchel Jeremiasz  2002r.

14 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 11,30

14 miejsce w rzucie piłeczka palantową 23,5

Melkner Szymon 2002r.

6 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 9,83

5 miejsce w rzucie piłeczka palantową 35

Bakun Dominik  2003r.

5 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 9,70

6 miejsce w skoku w dal z wynikiem 3,30

Kategoria klas V ( rocznik 2001)

Dziczek Arkadiusz 2001r.  

3 miejsce w rzucie piłeczka palantową 39

3 miejsce w biegu na 1000m z wynikiem 4,14.42

Lutrzykowski Michał 2001r.

8 miejsce w rzucie piłeczka palantową 28

11 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 10,72

Bielak Kacper 2001r.

5 miejsce w rzucie piłeczka palantową 36,5

13 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 10,93

Rydzewska Patrycja  2001 Klasa V

5 miejsce w skoku w dal z wynikiem 3,64

10 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 10,31

Siergiej Aleksandra 2001r.

12 miejsce w skoku w dal z wynikiem 2,93

16 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 12,18

Karpa Maja 2001r.

14 miejsce w skoku w dal z wynikiem 2,84

12 miejsce w biegu na 60m z wynikiem 10,79

 

Startowała 138 zawodników.